Whippet  štěňátka vrh F  4. 7. 2021

 Maminkou je naše odchovaná  a velmi výstavně úspěšná Belliette from the Pond Dragonfly a tatínek je Falconcrag Game Plan, anglický pejsek z velmi známé chovatelské stanice Falconcrag, kterého si přivezli  do Polska. Podnikly jsme za ženichem cestu dlouhou  2000km a jsme radi, že nebyla marná. S výběrem ženicha nám opět pomohla naše kamarádka Hanka Konečná, která prohlížela fotky a studovala rodokmeny. 

Holky :

Holčička s červenou mašličkou Fredetica

- zadaná

- modroplavá s bílými odznaky

Zatím nejvíce akční štěňátko.

Holčička s růžovou mašličkou Fantastica

-zadaná

naprostá kopie maminky, žíhaná s velkou bílou lysinkou a bílými odznaky(je předpoklad , že prokvete stříbrnou jako maminka a děda)

Holčička s vínovou mašličkou Fascinatta

- zadaná

Barva: modroplavá s bílými odznaky

Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

V neděli 4.7. se naší  Belietce narodilo 7 miminek. Tři holčičky a 4 kluci. Miminka byla dost velká a nakonec s porodem musela pomoci paní doktorka. Všichni prckové se narodili císařským řezem, ale všichni jsou i s maminkou v pořádku. Belietka se o miminka stará ,hlídá je, jen nemá dost mlíčka takže prckové chodí do mléčného baru k naší Giulince, která má miminka o 10 dní starší a abychom ji nezatěžovaly příliš ,ještě dostávají umělou výživu. Osud tomu tak asi chtěl, aby měli obě naše fenečky miminka v podobnou dobu a mohly si takhle úžasně pomáhat. Giulinka by zasloužila pozlatit, jak nádherně se stará nejen o svá miminka, ale i o malá eFka. Všechna štěňátka hezky přibírají na váze a jsou velmi čilá. Tři jsou žíhaní s bílými odznaky a ostatní zatím vypadají modroplaví a bílými odznaky.

Pro tyto miminka bychom rádi viděly úžasné milující rodiny se zájmem o výstavy.

 

Kluci:

Kluk s tyrkysovou mašličkou Fabbien

-zadaný

Barva:plavý s bílými odznaky

Kluk se světle modrou mašličkou Fehndys

-zadaný

Barva: modroplavý s bílými odznaky

Kluk s šedou mašličkou s nápisem speciál- Fabrico

 -zadaný

Barva :žíhaný s bílými odznaky

Kluk s šedou mašličkou Fascinatto

-zadaný

Barva: žíhaný s bílými odznaky

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah